reklama web

Potešte svoje dieťa odrážadlom STRIDER alebo ho zakúpte pre ľubovoľnú škôlku, či detské centrum …

9 € z každého predaného odrážadla bude použité na pomoc všetkým detským pacientom v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica. Odrážadlo ako prekvapenie za Vás radi pošleme organizácii, ktorú si sami vyberiete aj so všetkými informáciami o našej akcii a o Vás, ako darcovi.

Pri kúpe 2 a viac kusov získate navyše zľavu 10%.

Tento projekt trvá do 31. 12. 2016


Náš partner JT Nutrition, s.r.o.

Spoločnosť JT Nutrition, s.r.o. sa zaoberá predajom a poradenstvom v oblasti športovej výživy, výživových doplnkov, fitnes pomôcok, športového oblečenia, ale aj detských sedadiel, vozíkov a odrážadiel. Prevádzkuje internetový obchod nutrition.sk a 2 kamenné predajne (v Nitre a v Bratislave).

Majúc na zreteli dôležitosť zdravia a pohybu, sa spoločnosť rozhodla pre projekt Urobte deťom radosť 2x v spolupráci s našim občianskym združením. Spojením príjemného, zdravého a užitočného pomôžeme spoločne dobrej veci. Veríme, že sa k nám pridáte, urobíte tak radosť svojim deťom a zároveň rozžiarite detské očká malých pacientov v detskej nemocnici v Banskej Bystrici.

Naša/Vaša pomoc v číslach 🙂

Koľko ste prispeli: 171,00 €

Koľko Vás pomohlo: P. Marhefka, M. Klasovitý, R. Mikuláš, M. Kebisková, M. Ivanišová, J. Bazelová, L. M. Bajcurová, Z. Čápeková, P. Bartalos, L. Gregor, M. krajčovičová a ďalší 🙂

(stav k 31.12.2016)

 

Ďakujeme za podporu a pomoc!